Victory Water Sports Alanya merkeze sadece 2 km uzaklıkta, Oba mahallesi sahilinde hizmet veren, bölgenin en çok tercih edilen su sporları istasyonuna sahip bir firmadır. Su sporlarında 25 yılı aşkın tecrübemiz, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet ve kalite anlayışımızla misafirlerimize en iyi su sporları deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.

Su sporlarında 10 farklı kategoride sizlere heyecanı yaşatıyor, tüm bu aktivitelerde profesyonel ekibimizle her daim sizlerin güvenliğine önem veriyoruz. Tatilinizi doyasıya eğlenceli hale getirmek ve sevdiklerinizle adrenalin dolu anlar yaşamak için Victory Water Sports’u tercih edebilirsiniz.

Konumumuz Alanya’daki White Gold Hotel, Antik Roman Palace, Kaila Beach Hotel, Sun Prime C-Lounge ve Sarıtaş Otel olmak üzere, 5 yıldızlı 5 otelin merkezinde yer almaktadır. Tüm bunların yanında sizlere kolay ulaşım sağlamanız için belirli noktalarda ücretsiz transfer hizmeti de vermekteyiz.

Victory Water Sports’ta tüm aktivitelerimize web sitemiz üzerinden hızlı ve kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle sınırsız adrenalin ve heyecanı tadacağınız su sporları aktivitelerimiz için sizleri Victory Water Sports’a davet ediyoruz.